Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 3-кімнатних квартир — Алмазний у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

3-к, Івана Мазепи вул., 55, Алмазний, є-Відновлення, Ваучер

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., 55, Полтава

 3 кімн.

 3/5

 48 м²

ізольована

Продається квартира 48 м², 3 кімнати, вільне планування, поверх 3 з 5. Житлова площа 30 м², кухня 6.30 м². Поряд супермаркети, парк, аптеки, поліклініка, ринок, зупинка
Ціна: 48 000 $  ·  1 000 $ за м²

3-к, Ціолковського вул., Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Ціолковського вул., Полтава

 3 кімн.

 4/5

 52.30 м²

ізольована

Продається трьохкімнатна , Алмазний , В Будинку Світло не Вимикають можливе перепланування Цегляний будинок Квартира під ремонт Поруч з будинком розвинена інфраструктура Повністю нова проводка
Ціна: 33 500 $  ·  641 $ за м²

3-к, Великотирнівська вул., 14, Алмазний

 3 кімн.

 4/9

 75.28 м²

ізольована

В продажу 3-х кімнатна квартира на Алмазному Має готовий проєкт, чорнові ремонтні роботи завершені, поміняна електрика, є виходи під кондиціонування, гардеробна, лоджія, балкон, можна фарбувати стіни на Ваш смак - заносити меблі, техніку та жити! Тихий дворик та чудовий вид з вікон, з яких можна насолоджуватись неймовірними заходами сонця Розвинена інфраструктура та оптимальна логістика маршрутів дозволить з легкістю дістатися до будь якої частини міста. В пішій доступності: супермаркети, магазини, школа, дитячий сад, автовокзал, поряд зупинка громадського транспорту
Ціна: 65 000 $  ·  863 $ за м²

3-к, вул. М.Грушевського, 13, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Грушевського Михайла вул., 13, Полтава

 3 кімн.

 1/5

 64 м²

ізольована

Трикімнатна квартира, в зручному районі Полтави * Цегляний будинок * Косметичний ремонт, замінені вікна на м/п * Вікна виходять на ринок Мотель * Квартира під бізнес, раніше була під орендою офіс
Ціна: 62 000 $  ·  969 $ за м²

3-к, Великотирнівська вул., Алмазний

 3 кімн.

 5/5

 64 м²

ізольована

Продаж 3-кімн. квартири, район Автовокзалу Загальна площа 63,5 кв.м. 5/5 поверх панельного будинку, не кутова, додатково утеплена. Зроблений якісний ремонт, замінена вся сантехніка, електрика. Є бойлер, в ванній кімнаті тепла підлога. Всі меблі і техніка залишаються за домовленістю. Тихе затишне місце, великий двір із дитячим майданчиком, через дорогу дитсадок, поряд школа, зупинка транспорту по Кільцю, неподалік поліклініка, райвиконком, магазини та ін. інфраструктура.
Ціна: 70 000 $  ·  1 094 $ за м²

3-к, Великотирнівська вул., 14, Алмазний

 3 кімн.

 4/9

 64.60 м²

ізольована

Продається квартира в Алмазному, Полтава 64.60 м² 3 кімнати, кухня 8 м², поверх 4/9. В гарному стані і в гарному районі . Поряд зупинка, магазини, 2 школи і 2 садочка. Квартира неуглова в середині, 4 поверх , всі вікна поміняні . Є лоджія і балкон. Є кладова біля кухні . Опалення централізоване. Є лічильники на газ і воду
Ціна: 61 000 $  ·  944 $ за м²

3-к, пров. Гната Хоткевича, 3, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Хоткевича Гната пров., Полтава

 3 кімн.

 2/5

 56 м²

ізольована

Трикімнатна квартира з сучасним ремонтом * Роздільні кімнати * Комфортний середній поверх * ЯІкісний новий євроремонт * Меблі та техніка * Розширений балкон із панорамними вікнами * Два власні підвальні приміщення * Вікна виходять на затишний сквер, поруч парк для прогулянок та спорту. У дворі є сучасний дитячий майданчик * У пішій доступності: два дитсадки, школа, супермаркети, спортивний майданчик, автобусна зупинка та автовокзал
Ціна: 70 000 $  ·  1 250 $ за м²
Продано

Продаж 3-х кімнатної квартири

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., Полтава

 3 кімн.

 1/5

 65 м²

ізольована

Продаж 3-х кімнатної квартири, район Алмазний. Квартира знаходиться на 1-му поверсі 5-ти поверхівки з балконом і погребом. Загальна площа-65м2, кухня-7м2. Гарне планування, двостороння, кімнати окремі, з кухні вихід на балкон, санвузол роздільний. Замінені вікна, сантехніка, бойлер на гарячу воду. Підходить як для себе, так і для бізнесу. Розвинена інфраструктура - поруч зупинка, школи, дитячий садок, ринок, супермаркети.
Ціна: 45 000 $  ·  692 $ за м²
Продано

3-к, Героїв України вул., Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Героїв України вул., 17/24, Полтава

 3 кімн.

 9/9

 65.20 м²

ізольована

Продаж трьохкімнатної квартири, район Сади -1, загальною площею 65, 2м. Зроблено перепланування на кухню-студію, свіжий ремонт, перекрита криша, квартира світла та простора, дві спальні, гарний краєвид відкривається з лоджії. Квартира у власності більше 3-х років. Поряд школи, дитячі садочки, безліч магазинів, поліклініка, зупинка громадського транспорту у всі напраямки Полтави, дуже зручне розташування.
Ціна: 67 000 $  ·  1 028 $ за м²
Продано

3-к, вул. Київське шосе, 78, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 78, Полтава

 3 кімн.

 1/5

 65 м²

ізольована

Трикімнатна квартира з автономним опаленням та окремим входом * Квартира з окремим входом, з можливістю зробити альтанку для відпочинку або газон з квітами, двір огороджений металопрофілем. * Автономне опалення * 2 окремі кімнати, кухня студія * Є можливість добудувати балкон * Вікна виходять на дві сторони , встановлені решітки на вікнах * Квартира утеплена *Гарний район для проживання, поруч гімназія , магазини , кафе, поліклініка , найбільший гіпермаркет міста, чудова інфраструктура.
Ціна: 48 800 $  ·  751 $ за м²
Продано

Продам 3-к. Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Алмазна вул., Полтава

 3 кімн.

 3/5

 50 м²

ізольована

Ціна нижча за ринкову,бо швидкий продаж!Квартира знаходиться на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку.Чистенька,акуратна,сан.техніка стояк поміняно.Вхідні двері броньовані,вікна дерев'яні,але в хорошому стані.Гарне місцерозташування,зуп.Алмазний три хвилини.Можна придбати цю квартиру з меблями і технікою. торг на оформлення.Телефонуйте, домовлятися за огляд.
Ціна: 36 000 $  ·  720 $ за м²
Продано

Трикімнатна квартира. Стара поліклініка

Шевченківський , Алмазний

Хоткевича Гната пров., 4, Полтава

 3 кімн.

 3/5

 65 м²

ізольована

Продається трикімнатна квартира на Алмазному під ремонт, є два балкони, кімнати всі роздільні, гарне розташування, поряд все що необхідно
Ціна: 33 500 $  ·  515 $ за м²
Продано

3-кімнатна квартира. Алмазний. Ремонт + меблі та техніка

Шевченківський , Алмазний

23-го Вересня вул., 23/83, Полтава

 3 кімн.

 8/9

 59.70 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира у затребуваному районі Алмазний (Полтава) – ідеальний варіант для комфортного життя без додаткових вкладень! 8 поверх із 9 59,7 м² — продумане планування Панельний будинок, теплий, з центральним опаленням Переваги квартири: Повністю укомплектована: меблі (ліжка, дивани, шафи, столи), 2 телевізори, бойлер, пральна машина, холодильник Функціональна кухня Роздільний санвузол - зручно для сім'ї! Пластикові вікна, закрита лоджія та відкритий балкон Містка кладова + багато місць для зберігання Швидкісний інтернет та кабельне телебачення Локація: 5 хв до кільцевої дороги – зручно в будь-який бік міста Поруч школи, садочки, супермаркети, ТЦ, ринок, парк Поліклініка в пішій доступності - все поруч! Ідеальна транспортна розв’язка Житловий стан – заходь і живи! Ідеально для власного проживання або під оренду
Ціна: 46 000 $  ·  771 $ за м²
Продано

3-к, вул. 23 Вересня, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

23-го Вересня вул., 1, Полтава

 3 кімн.

 5/5

 60.50 м²

ізольована

Наявні всі лічильникПростора трикімнатна квартира на Алмазному * Роздільні кімнати * Замінена труби та сантехніка * Металопластикові вікна * Наявні всі лічильники * Гарний косметичний стан * Меблі та техніка * Поруч вся необхідна інфраструктура
Ціна: 36 500 $  ·  603 $ за м²
Продано

Продам трикімнатну квартиру

Шевченківський , Алмазний

Хоткевича Гната пров., 1, Полтава

 3 кімн.

 1/5

 54 м²

ізольована

Продаж трикімнатної квартири на Алмазному * Зручний поверх * Частковий ремонт * Утеплена * Вікна м/п * Приємна ціна
Ціна: 39 500 $  ·  731 $ за м²
Продано

Трикімнатна по кільцю. Гарна ціна

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., Полтава

 3 кімн.

 3/5

 52 м²

ізольована

Терміновий продаж 3к квартири в затишному районі. Поруч зупинка кільцевого, автовокзал, ринок. Вікна і стояки м/п, потребує ремонту.
Ціна: 32 500 $  ·  625 $ за м²
Продано

Продам 3 кімнатну квартиру

Шевченківський , Алмазний

Грушевського Михайла вул., 33, Полтава

 3 кімн.

 4/5

 51 м²

ізольована

Продам 3 кімнатну квартиру м-н "Мотель" Вставлений пластиковий балкон та одне велике вікно. Також оформлений підвал, що зручно дозволяє зберігати речі. Будинок розташований у зручному та затишному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч школи, дитячі садки, м-н "АТБ", "Маркетопт", аптеки, зупинки громадського транспорту.
Ціна: 36 000 $  ·  706 $ за м²
Продано

Трикімнатна квартира на Алмазному

Шевченківський , Алмазний

Кондратюка Юрія вул., 3, Полтава

 3 кімн.

 1/5

 50.30 м²

ізольована

Продається 3-х кімнатна квартира 50 м. кв. у Полтаві на Алмазному по вулиці Юрія Кондратюка, перший поверх п'яти поверхового будинку, будинок цегляний, газ, є окрема кімната в підвальному приміщенні будинку, великий погреб на балконі. Квартира потребує ремонту. Всі параметри кімнат вказані на фото
Ціна: 32 000 $  ·  636 $ за м²
Продано

3-к. Київське Шосе вул. Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 70, Полтава

 3 кімн.

 3/9

 60 м²

ізольована

В продажу трикімнатна квартира в цегляному будинку на зручному середньому поверсі, не кутова. Всі вікна метало пластикові, кімнати суміжно прохідні дуже гарно можна перепланувати. Тихий зелений двір, гарні сусіди. Поруч школа, садочок, магазини, аптеки, зупинка кільцевого транспорту.
Ціна: 36 000 $  ·  600 $ за м²
Продано

Продам 3к. 23 вересня

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., 23, Полтава

 3 кімн.

 4/5

 48 м²

ізольована

*ПРОДАЖ* 🔹3к квартира 🔸р-н Алмазний 🔹4/5 поверх 🔸Загальна площа 48м2 🔹Меблі та техніка залишаються 🔸Замінені електрика та сантехніка 🔹Податок 2% 🔸Кутова, але утеплена ззовні
Ціна: 43 000 $  ·  896 $ за м²
Продано
1 Всього: 20