1-к, Решетилівська вул., 76, ГРЛ
Київський , ГРЛ
Решетилівська вул., 76, Полтава
1 кімн.
1/9
40.30 м²
ізольована
Продам 1-кімнатну квартиру площею 40.30 м² без ремонту. Квартира на першому поверсі 9-поверхового будинку, кухня 7.40 м².
В квартирі пластикові вікна,та змінена сантехніка. Встановлено лічильник на газ.
Зручне розташування будинку по кільцю.Поруч АТБ, ринок,школа .дит,садок.
Чудовий варіант для тих, хто хоче зробити ремонт на свій смак. Не упустіть свій шанс на придбання цієї квартири!
Ціна: 27 500 $ · 682 $ за м²