Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Київський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-кімнатна квартира з ремонтом, 5-а школа

Київський, 5-а школа

Соборності вул., Полтава

 1 кімн.

 1/9

 38.20 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира з косметичним ремонтом, загальною площею 38,2 м². Розташована на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Простора кухня — 12,9 м² Житловий стан, можна одразу заїхати Раціональне планування Локація: поруч 5-та школа Зручне місце для життя та навчання: поряд школа, магазини, транспорт, уся необхідна інфраструктура. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте — з радістю надамо деталі та організуємо перегляд.
Ціна: 65 000 $  ·  1 702 $ за м²
Продано

1-к, Квітуча вул., Інститут зв'язку

Київський, Інститут зв'язку

Квітуча вул., Полтава

 1 кімн.

 1/5

 35 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира з євроремонтом 35 м² в Полтаві, Квартира покращеної планування, кухня 12 м². Будинок цегляний, товсті стіни, високий цоколь — квартира суха, тепла і світла.
Ціна: 38 000 $  ·  1 086 $ за м²
Продано

Продам 1-кімнатну квартиру на 5/9 поверсі

Київський, Зигіна Площа

Шевченко вул. , Полтава

 1 кімн.

 5/9

 31 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру на 5/9 поверсі • Не кутова, всередині будинку • Новий ліфт • Гардеробна, шафа, балкон утеплений • Кондиціонер NeoClima 2020 р., холодильник Samsung No Frost, пральна машина (продається з меблями та технікою) • Централізоване опалення • М/п вікна, замінені всі труби та електропроводка • Лічильники на газ, світло та воду • Поруч: зупинка “25 школа”, ДЕПО, 1 хв до кільцевого транспорту через Юрівку, 5 хв до АТБ, 15 хв пішки до ТРЦ “Київ” • Зареєстрованих немає * Телефонуйте . Перегляд за домовленістю.
Ціна: 36 000 $  ·  1 161 $ за м²
Продано

1-кімнатна чешка з ремонтом, єВідновлення, Інститут зв'язку

Київський, Інститут зв'язку

Вільямса вул., 6, Полтава

 1 кімн.

 1/5

 35 м²

ізольована

Продаж просторої, світлої та затишної однокімнатної квартири чеського планування в цегляному будинку. Загальна площа 35 м². Висота стелі 2.5 м. Встановлено пластикові вікна + гарні та дорогі ковані грати. Вхідні двері броньовані високої якості. Замінена сантехніка та проводка. Лічильники приховані і не створюють візуальний шум. Санвузол сумісний. Квартира знаходиться на першому поверсі п'ятиповерхового будинку, прохолодна влітку і тепла зимою. В квартирі немає плісняви, сухо. У власності більше 3 років. Заборгованості та проблем з документами немає. На дверях в під'їзд кодовий замок, під вікнами доглянута клумба. В дворі дитячий майданчик, в будинку є продуктовий, також поруч є АТБ, аптека, паркова зона, Укрпошта, церква, Нова Пошта, ринок та багато різних магазинів. Транспорт ходить регулярно. З вікон видно дитячий садок, також поруч є приватний садок і школа. Поблизу знаходиться Дендропарк, тому розміщення квартири ідеальне для поціновувачів лісових прогулянок. Квартира готова до заселення або для здачі в оренду відразу після покупки.
Ціна: 36 500 $  ·  1 043 $ за м²
Продано

1-к. Павленківська пл. ТРЦ "КИЇВ"

Київський, Павленки

Павленківська пл., 3Б, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 45 м²

ізольована

Продам квартиру біля трц Київ. Студія * Індивідуальне опалення. * Косметичний ремонт * Гарний поверх * Чудовий вид з вікна. * Цегляний будинок. * Можна по програмі є оселя.
Ціна: 68 000 $  ·  1 511 $ за м²

Однокімнатна малогабаритна квартира

Київський, Інститут зв'язку

Медична вул., Полтава

 1 кімн.

 1/2

 18.30 м²

ізольована

Продається однокімнатна малогабаритна квартира в районі малобудищанського заводу ( недалеко від інституту звʼязку ). Все для життя є , вкладень не потребує . Можна відразу заїхати і жити . Світло не вимикають
Ціна: 15 000 $  ·  820 $ за м²

1-к, ЖК «Пелюстковий», Башкирцевої Марії вул., 20, Браїлки

Київський, Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 7/9

 44 м²

ізольована

Продається квартира з авторським дизайном в житловому комплексі "Пелюстковий", 44 м². Тепла підлога на балконі, у ванній! Все обмебльовано, є індивідуальна Гардеробна, кондиціонер, сушилка, окремо пралка! Кондиціонер, тв, проектор, на балконі зроблений кабінет! На кухні стоїть посудомийна машина! Квартира смарт! Дуже сучасна, затишна! Зроблена окремо спальня! В залі диван розкладається. Може жити 4 людини легко!
Ціна: 75 000 $  ·  1 705 $ за м²

1-к, Решетилівська вул., 76, ГРЛ

Київський, ГРЛ

Решетилівська вул. , 76, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 40.30 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру площею 40.30 м² без ремонту. Квартира на першому поверсі 9-поверхового будинку, кухня 7.40 м². В квартирі пластикові вікна,та змінена сантехніка. Встановлено лічильник на газ. Зручне розташування будинку по кільцю.Поруч АТБ, ринок,школа .дит,садок. Чудовий варіант для тих, хто хоче зробити ремонт на свій смак. Не упустіть свій шанс на придбання цієї квартири!
Ціна: 27 500 $  ·  682 $ за м²

Однокімнатна квартира. житловий стан

Київський, М'ясокомбінат

Спортивний пров., 1А, Полтава

 1 кімн.

 2/5

 31 м²

ізольована

Пропоную придбати чудову квартиру * Терміновий продаж * Гарний стан, косметика * Зручний поверх * Добре для проживання * Спальний тихий район міста * Вигідно для оренди * Продаж з меблями та технікою * Гарний торг
Ціна: 25 000 $  ·  806 $ за м²

Однокомнатная квартира в новостройке.

Київський, Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, корп. 3, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 9/9

 41 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в ЖК "Пелюстковий" без внутрішніх робіт на 9 поверсі. Вікна у двір. Площа 41 м², кухня 10 м². Котел розміщений на технічному поверсі. Виконані оздоблювали роботи: - стяжка (під ламінат), пошпакльовані стіни (під шпалери) Ще йде кладова за 1000 $.
Ціна: 30 300 $  ·  739 $ за м²

1-к, ЖК «Пелюстковий», Башкирцевої Марії вул., 20, Браїлки

Київський, Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 5/9

 38 м²

ізольована

1 Кімнатна квартира, площею 38.6 кв м на 5 поверсі. Не кутова, тепла. Здача - 2 квартал 2026 року. Двоконтурний конденсаційний котел у квартирі Вхідні двері броньовані протипожежні з МДФ накладками. Гіпсова шпаклівка під шпалери. Чистова стяжка. Висота стелі - 2,75 м. Панорамний балкон. Радіатори та розводка системи опалення. Лічильники води, газу, електрики. Декоративна решітка для кондиціонера із дренажною системою. До зупинки тролейбусів 12 хвилин.
Ціна: 30 200 $  ·  795 $ за м²

1-к, Духова Генерала вул., 5, 5-а школа

Київський, 5-а школа

Духова Генерала вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 3/16

 16 м²

готелька

Кімната в гуртожитку поблизу центру Полтави * Середній поверх * Нові радіотори опалення * Власний санвузол * Зручне розташування - все необхідне поруч: магазини, транспорт, кафе * Кімната ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію
Ціна: 15 200 $  ·  950 $ за м²

1-к, ЖК Затишний, Половки вул., 83, Половки

Київський, Половки

Половки вул., 83, Полтава

ЖК Затишний

 1 кімн.

 1/10

 47.87 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира без внутрішніх робіт у новому ЖК "Затишний" (Половки, вул. Половки, м. Полтава). Площа 47.87 м², кухня 10 м², 1/10 поверхового будинку. Клас економ. Запрошуємо на огляд!
Ціна: 15 000 $  ·  313 $ за м²

1-к, Миргородський пров., Яківці

Київський, Яківці

Миргородський пров., Полтава

 1 кімн.

 1/1

 21.40 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру 21.40 м² без ремонту. Розташована в Яківцях Квартира знаходиться на першому поверсі одноповерхового будинку соціального класу. Опалення та комунікації: у квартиру заведені газ та електроенергія (встановлені лічильники). Опалення газова пічка (форсунка). Вода та зручності: поруч із будинком є колодязь із смачною чистою питною водою. Туалет вуличний (знаходиться у сараї). Капітальний погріб (близько 20 кв.м): величезний, глибокий, сухий, з цегляними склепіннями. Ідеальний для зберігання врожаю, або як надійне і безпечне укриття. Земля та господарство: поруч є город з дорослим фруктовим садком (земля у користуванні, не приватизована) та просторий сарай для інвентарю. Природа та інфраструктура: за 100 метрів від дому зупинка міського автобуса. Поруч мальовничий лісок, трохи далі річка. Стан: Квартира продається "як є", з меблями та технікою (газова плита, холодильник, посуд, садовий інструмент).
Ціна: 6 000 $  ·  280 $ за м²

1-к, вул. Гожулівська, 30, Браїлки

Київський, Браїлки

Гожулівська вул., 30, Полтава

 1 кімн.

 5/9

 50 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Автономне опалення * Цегляний з утепленням * Нові меблі та техніка * Встановлений додатково бойлер * Не кутова
Ціна: 53 000 €  ·  1 060 € за м²

Продаж 1-кімнатної квартири, район ЗБВ

Київський, Браїлки

Решетилівська вул. , Полтава

 1 кімн.

 5/5

 30 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири, район ЗБВ Площа: 30 м² Квартира в житловому стані, виконаний косметичний ремонт. Замінена сантехніка. Встановлені металопластикові вікна та балкон. Зручне розташування, поруч вся необхідна інфраструктура.
Ціна: 29 000 $  ·  967 $ за м²
Продано

1-к, ЖК Затишний, Половки вул., 83, Половки

Київський, Половки

Половки вул., 83, Полтава

ЖК Затишний

 1 кімн.

 3/10

 80.28 м²

студію

Купуйте квартиру-студію в ЖК "Затишний" без внутрішніх робіт. Площа 80,28 м², кухня 21,98 м². Квартира знаходиться на 3-му поверсі 10-поверхового будинку економ-класу. Розміщення: вул. Половки, м. Полтава. Не втрачайте шансу на комфортне житло у сучасному житловому комплексі! Телефонуйте зараз!
Ціна: 26 000 $  ·  324 $ за м²

Продам 1 к кв., ЖК «Пелюстковий»

Київський, Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 8/9

 41 м²

ізольована

Продам власну 1к квартиру в новому будинку ЖК Пелюстковий по вулиці Марії Башкірцевої Не кутова,тепла. Гарне місце,чудовий забудовник,сучасні майданчики,озеро… Недалеко зупинка,магазини,садки та школи В квартирі виконані чорнові роботи: стяжка,штукатурка,проводка,опалення (одразу можна класти ламінат,клеїти обої та жити!) Майже немає несучих стін що дозволяє перепланування на ваш смак,легко можна зробити 2-кімнати (останнє фото) Знаходиться в 3му корпусі який вже побудовано та готується до здачі! (Можна встигнути недорого переоформити)
Ціна: 32 500 $  ·  793 $ за м²

1-к, ЖК Затишний, Половки вул., 83, Половки

Київський, Половки

Половки вул., 83, Полтава

ЖК Затишний

 1 кімн.

 7/10

 39.94 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру у ЖК "Затишний", 39.94 м², без внутрішніх робіт. Розташована в районі Половки, на вулиці Половки, місто Полтава. Поверх 7/10, кухня 8.86 м². Квартира класу "економ-клас". Не витрачайте час та розплутуйте житлові питання самостійно – виберіть готову квартиру й створіть свій затишок у новому будинку. Запрошуємо на перегляд!
Ціна: 21 000 $  ·  526 $ за м²

Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові.

Київський, Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 3/9

 37.52 м²

ізольована

Сучасний будинок, зручне планування. Квартира світла, тепла, готова до заселення. Поруч інфраструктура, гарна локація. Ідеально для життя або інвестиції.
Ціна: 35 000 $  ·  933 $ за м²
1 2 3 4 5 Всього: 94