Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Левада у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Бідного Олександра вул., Левада

Подільський , Левада

Бідного Олександра вул., Полтава

 1 кімн.

 5/9

 42.80 м²

ізольована

Продається затишна 1-кімнатна квартира — вул. О. Бідного 5/9 цегляний будинок, дуже тепла, не кутова Загальна площа 42,8 м², кухня 12 м² Тепловий лічильник для опалення Документи більше 3 років Ідеальний варіант для життя або здачі в оренду!
Ціна: 53 500 $  ·  1 250 $ за м²

1-к, Миру пр., 24, Левада, є-Відновлення, Ваучер

Подільський , Левада

Миру пр., 24, Полтава

 1 кімн.

 2/9

 34.40 м²

ізольована

Продається затишна 1-кімнатна квартира, розташована на 2-му поверсі 9-поверхового будинку. Ідеальний варіант для проживання або інвестиції під оренду. Поруч сільпо, лікарня, школа , парк, річка , дуже зручне розташування . Основні характеристики: Загальна площа: 34,4 м² ,Житлова площа (кімната): 17,3 м², Кухня: 8,5 м² , Коридор: 3,7 м² , Висота стелі: 2,60 м Квартира має зручне планування, світлу кімнату та окрему кухню. Є балкон, що додає додатковий простір. Комфортний середній поверх.
Ціна: 29 900 $  ·  869 $ за м²

1-к, Бідного Олександра вул., 5, Левада

Подільський , Левада

Бідного Олександра вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру з євроремонтом у новобудові 41 кв.м². Кухня 12 м². Комфортний клас. Будинок 10 поверхів, квартира на 7-му поверсі. Техніка та меблі залишаються. У власності більше 3-х років. Торг є.
Ціна: 57 500 $  ·  1 402 $ за м²

Однокімнатна квартира в Леваді — для життя чи здачі в оренду!

Подільський , Левада

Володимира Івасюка вул., Полтава

 1 кімн.

 9/10

 35 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в Леваді — для життя чи здачі в оренду! Один із кращих мікрорайонів міста Мальовничий краєвид із вікон Гарний житловий стан, без додаткових витрат Меблі та побутова техніка залишаються новим власникам Перегляди в зручний для вас час * Телефонуйте прямо зараз та домовляйтеся про перегляд!
Ціна: 36 000 $  ·  1 029 $ за м²

1-к, вул.Миру, 30Б, Левада

Подільський , Левада

Миру пр., 30Б, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 46.50 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та активно заселяється * Цегляний з утепленням * Комфортний середній поверх * Площа 47м2 * Тепловий лічильник на квартиру * Підходить під державні програми * Поряд вся інфраструктура
Ціна: 35 000 $  ·  753 $ за м²

Продається затишна 1-кімнатна квартира Леваді

Подільський , Левада

Хмельницького Богдана бул., Полтава

 1 кімн.

 6/9

 36.10 м²

ізольована

Продається затишна 1-кімнатна квартира Леваді * 6/9 поверх, загальна площа 36,1 м² * Простора кімната 17,3 м² та кухня 8,4 м² * Санвузол роздільний, нова сантехніка, металопластикові вікна * Затишний засклений балкон, кондиціонер, кладова на поверсі * Ідеальне місце для комфортного життя: тихий двір і вся інфраструктура поруч. ! Заходь і живи — твій новий дім чекає на тебе!
Ціна: 38 000 $  ·  1 053 $ за м²

1-к, вул. Миру, 32, Левада

Подільський , Левада

Миру пр., 32, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Новий євроремонт, ніхто ще не мешкав * Меблі та побутова техніка * Комфортний середній поверх * Закрита териорія * Можна під державні програми
Ціна: 59 000 $  ·  1 475 $ за м²
Продано

1-к, бульв. Б.Хмельницького, 9/7, Левада

Подільський , Левада

Хмельницького Богдана бул., 9/7, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 35.70 м²

ізольована

Однокімнатна квартира з ремонтом на Леваді * Комфортний середній поверх * Якісний євроремонт * Кухня 9м2 * Повністю вмебльована з технікою * Не кутова * Була у власному користуванні * Зручне місце розташування
Ціна: 35 000 $  ·  980 $ за м²
Продано

Однокімнатна квартира на Леваді.

Подільський , Левада

Хмельницького Богдана бул., 18/12, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 35 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру на Леваді, 3 поверх 9 поверховий будинок, покращеного планування, 35 кв. м., кухня 9 кв. м., в ідеальному стані, зроблено все - проводка, труби , батереї. Вікна виходять на бульвар. Поряд школи, садочки, магазини, лікувальні заклади, все що потрібно для комфортного життя. Вулиця не проїздна.
Ціна: 43 000 $  ·  1 229 $ за м²
Продано

Квартира в новому будинку

Подільський , Левада

Миру вул., 32, Полтава

 1 кімн.

 8/9

 37.60 м²

ізольована

Квартира в новому будинку, будинок вже зданий в експлуатацію, більшість судів вже живуть. Поруч з будинком Сільпо, школи, садочки, автобусна зупинка в дві сторони. В дворі є дитячий майданчик, також поруч багато дитячих майданчиків від інших будинків. Квартира без ремонту, після забудовника. В квартирі встановлений КОТЕЛ. Також встановлені лічильники на газ (він проведений), а також на воду (вода підведена ДО квартири) В будинку є теплий підвал, сусіди використовують як укриття. Будинок 2021 року,
Ціна: 35 000 $  ·  931 $ за м²
Продано

1к.кв. на Леваді

Подільський , Левада

Вавилова Миколи пр., Полтава

 1 кімн.

 1/9

 34 м²

ізольована

Продається світла та простора 1-кімнатна квартира на 1-му поверсі, Левада. Дуже охайний стан — можна заїжджати та жити без додаткових вкладень. У квартирі залишається все, що є всередині, що робить покупку максимально зручною. Локація комфортна та з розвиненою інфраструктурою: поруч АТБ, школи, дитячий садок, невеликий ринок, тренажерний зал та Укрпошта — все необхідне в декількох хвилинах від дому. Квартира у власності більше трьох років.
Ціна: 35 000 $  ·  1 029 $ за м²
Продано

Продам квартиру . Під ремонт

Подільський , Левада

Бідного Олександра вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 5/9

 39 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та обжитий * Цегляний * Автономне опалення * Середній 5 поверх * Зручне місце розташування * Вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 40 000 $  ·  1 026 $ за м²
Продано

Продам 1-к квартиру. Левада

Подільський , Левада

Бідного Олександра вул., 13, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 42.50 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира, 42.5 кв.м, м. Полтава, район Левада вул О. Бідного Квартира в новому цегляному будинку в затишному районі Левада, м. Полтава. Загальна площа — 42.5 кв.м, розташована на 8 поверсі 10-поверхового будинку. Квартира під ремонт, що дає можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї. Встановлено автономне опалення, що дозволяє контролювати витрати та створювати комфорт у будь-який сезон. Підключені всі комунікації. В наявності основні меблі — функціональні, але вже не нові. Переваги: • Новий цегляний будинок — теплий і звукоізольований • Тепловий лічильник • Власна кладовка в під’їзді • Зручне планування та гарний поверх • Район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зупинки, школа, дитячий садок Чудовий варіант як для життя, так і під інвестицію. Ціна договірна.
Ціна: 45 000 $  ·  1 059 $ за м²
Продано
1 Всього: 13