Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир у новобудові — Центр у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський , Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 6/8

 48.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу без оздоблювальних робіт. Центр міста, будинок збудований за стандартами ЄС , закритий затишний двір, дитячий майданчик, підземний гараж, озеленення двору, ліфт, відеоспостереження цілодобове, обслуговування будинку та території, інтернет, індивідуальне опалення та електрика. Квартира студія, не кутова.Всі чорнові роботи виконані, чистові роботи. Вмонтовані, труби, розводка електрики, розетки, інсталяція, душовий трап, витяжка, зроблене перепланування. Вибирай підлогу, шпалери чи кольорову штукатурки, підвісну стелю за своїм смаком в'їджай та живи. Загальна площа квартири 48,30 м², кухня-студія 15,80 м², житлова площа 17 м². Квартира розташована в самому центрі міста Полтава, на вулиці Сінна. Будинок має 8 поверхів, квартира знаходиться на 6 поверсі. Поспішіть стати власником цієї комфортної квартири!
Ціна: 68 000 $  ·  1 408 $ за м²

1-к, ЖК Кадетський, вул. Ляхова, 10, Центр

Шевченківський , Центр

Ляхова вул., 10, Полтава

 1 кімн.

 6/10

 48.30 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові у центрі Полтави * Будинок здани та заселений * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Авторський ремонт з високоякісних матеріалів * Елітний ЖК * Середній поверх * Сучасні меблі та техніка * Панорамні вікна * Великий утеплений балкон з теплою підлогою * Самий центр Полтави * Можливий продаж по держ. програмам
Ціна: 105 000 $  ·  2 174 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Центр

Шевченківський , Центр

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 10/10

 38 м²

ізольована

Квартира однокімнатна на 10 поверсі, гарне планування, вікна не у двір. Не кутова. У другому під'їзді. Параджанова 7. Гарний новий дім з автономним індивідуальним опаленням, а найголовніше без посоредників по переуступці.
Ціна: 21 500 $  ·  566 $ за м²

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський , Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 5/7

 41.70 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові. Будинок зданий. Цегляний з утепленням. Новий котел BOSCH с гарантією 5 років. Вже зроблена стяжка підлоги. підключені батареї. Територія ЖК повністю закрита. Сучасна система охорони. На території ЖК постійно знаходяться представники обслуговуючої компанії Полтавкомунсервіс, тому чистота та порядок гарантована. Паркінг на вулиці та підземний.
Ціна: 50 000 $  ·  1 199 $ за м²
Продано

1-к, вул. Панянка, 1,Центр

Шевченківський , Центр

Панянка вул., 1, Полтава

 1 кімн.

 3/8

 44 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в самому центрі Полтави * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Найкомфортніший 3-й поверх * Чистова стяжка, лічильники, газовий котел * Відмінне місце розташування - центр міста, Сонячний парк
Ціна: 55 000 $  ·  1 250 $ за м²
Продано

1-к, вул. Монастирська, 11, Центр

Шевченківський , Центр

Монастирська вул., 11, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 45 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові у Центрі Полтави * Будинок зданий та обжитий * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Кухня 18м2 * Євроремонт * Якісні меблі та техніка * Центральна частина міста, поряд вся інфраструктура
Ціна: 55 000 $  ·  1 222 $ за м²
Продано
1 Всього: 6