Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир у новобудові — Шевченківський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Європейська вул., 183, Очеретянка, є-Відновлення, ваучер

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 11/11

 43 м²

ізольована

Терміновий продаж 1к. квартири на ЖК Европейський, * Видова * загальна площа 43 м2 , * панорамні вікна, * здана секція, ліфт запущений * площа квартири дозволяє втілити всі свої мрії при плануванні сучасного ремонту , * поруч з будинком все необхідне для комфортного проживання
Ціна: 42 500 $  ·  988 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський, Алмазний

Великотирнівська вул. , 4А, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський, Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові 46 м² без внутрішніх робіт. Житлова площа 19 м², кухня 9 м². Сучасний 10-поверховий будинок з офісами та навісним вентильованим фасадом – тепло, сухо та комфортно в будь-яку пору року
Ціна: 25 000 $  ·  543 $ за м²

Продам 1к. в цегляній новобудові

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 37 м²

ізольована

Продам квартиру, у новому будинку. * є відновлення, або кредит. * корпус вже зданий в експлуатацію, * індивідуальне опалення, * 4 поверх, вікна виходять у двір. * Стан після забудовника, вже є проект- дизайн для проведення ремонту.
Ціна: 52 000 $  ·  1 405 $ за м²

1-к, Віктора Андрієвського вул., 41, Боженка

Шевченківський, Боженка

Віктора Андрієвського вул. , 41, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Простора 1 кімнатна квартира в новобудові. Дім вже зданий в експлуатацію. Площею 43,7кв.м. Кухня 15м2. Автономне газове опалення. Встановлений котел Стіни в квартирі вже поштукатирині, розвендена електрика. Установлені якісні вікна. Супермаркет, школа, зупинка за 3хв пішки
Ціна: 30 000 $  ·  682 $ за м²

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський, Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 6/8

 48.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу без оздоблювальних робіт. Центр міста, будинок збудований за стандартами ЄС , закритий затишний двір, дитячий майданчик, підземний гараж, озеленення двору, ліфт, відеоспостереження цілодобове, обслуговування будинку та території, інтернет, індивідуальне опалення та електрика. Квартира студія, не кутова.Всі чорнові роботи виконані, чистові роботи. Вмонтовані, труби, розводка електрики, розетки, інсталяція, душовий трап, витяжка, зроблене перепланування. Вибирай підлогу, шпалери чи кольорову штукатурки, підвісну стелю за своїм смаком в'їджай та живи. Загальна площа квартири 48,30 м², кухня-студія 15,80 м², житлова площа 17 м². Квартира розташована в самому центрі міста Полтава, на вулиці Сінна. Будинок має 8 поверхів, квартира знаходиться на 6 поверсі. Поспішіть стати власником цієї комфортної квартири!
Ціна: 68 000 $  ·  1 408 $ за м²

1-к, вул. Героїв України, 4, Сади-1

Шевченківський, Сади-1

Героїв України вул., 4, Полтава

 1 кімн.

 2/9

 43.90 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові з підсобним приміщенням * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленнями * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Комфортний 2 поверх * Підсобне приміщення 8.6м2 на першому поверсі * Закледена тепла підлога * Стіни відштукатурені * Вигідне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 45 000 $  ·  1 025 $ за м²

1-к, вул. Нікітченка, 3, Сади-2

Шевченківський, Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах-2 * Зданий будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Кухня 10м2 * Цегляний з утепленням * Чистова штукатурка, стяжка * Лічильники * Велика прибудинкова територія з стоянкою для авто * Вікна дивляться на ліс * Поряд зупинка * Розвинена інфраструктура
Ціна: 38 000 $  ·  950 $ за м²

1-к, Європейська вул., 183, Мотель

Шевченківський, Мотель

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 9/11

 42.20 м²

ізольована

Продаж просторої однокімнатної квартири в сучасному ЖК «Європейський». Будинок зданий. Цегляний з утепленням Автономне опалення Кухня 14м2 Вікна виходять у двір
Ціна: 38 000 $  ·  900 $ за м²
Продано

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський, Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 47.67 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира з автономним опаленням Стан - після будівельників Продаж - по договору переуступу Квартира знаходиться на 5 поверсі 10-ти поверхового житлового будинку з офісними приміщеннями побудованого з використанням системи навісного вентильованого фасаду. Навісний вентильований фасад - система, що складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на металевий каркас до несучого шару стіни. По зазору між облицюванням і утепленій мінеральною ватою стіною, вільно циркулює повітря, прибираючи конденсат і вологу з конструкцій. Така технологія була винайдена в Німеччині в 50-х роках, а сьогодні активно застосовується в різних регіонах з різними кліматичними особливостями. Будинок буде оснащений домофонної системою і системою відеоспостереження і інтернету, вантажних і пасажирських ліфтами. Планування квартир поліпшені і мають додаткові корисні площі
Ціна: 21 000 $  ·  441 $ за м²

1-к, ЖК «Стандарт», Великотирнівська вул., Сади-1

Шевченківський, Сади-1

Великотирнівська вул. , 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 8/9

 51.21 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в сучасній новобудові * Цегляний будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Висока стеля 2.8м * Комфортне планування з площею 51 м2
Ціна: 51 000 $  ·  996 $ за м²

1-к, Джохара Дудаєва вул., 3, Сади-2

Шевченківський, Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 48.40 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові * Автономне опалення * Гарне планування, простора з площею 49м2 * Цегляний будинок з утепленням * Встановлений котел та виконані чорнові роботи * Середній поверх, сонячна сторона
Ціна: 48 000 $  ·  992 $ за м²

Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові

Шевченківський, Сади-2

Героїв України вул., 6А, Полтава

 1 кімн.

 7/9

 40 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові * Цегляний будинок з утепленням * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Готовий до чистових робіт * Гарний краєвид з вікон * Поряд всі необхідна інфраструктура
Ціна: 34 500 $  ·  863 $ за м²

1-к. Маяковського вул. Мотель

Шевченківський, Мотель

Маяковського вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 45 м²

ізольована

Вулиця Маяковського Гарна квартира 45 кв м. Вікна виходять на дві сторони. Хороший вклад як для себе так і для інвестицій. Гарне місцерозташування
Ціна: 39 000 $  ·  867 $ за м²

1-к, Віктора Андрієвського вул., 41, Боженка

Шевченківський, Боженка

Віктора Андрієвського вул. , 41, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 45 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові по вул.В.Андрієвського,41 Площа 45 м2 Дім зданий в експлуатацію Всі комунікації підведені Встановлений котел, автономне опалення Розведена електрика Є матеріали для штукатурки стін Вступили в право власності
Ціна: 28 000 $  ·  622 $ за м²
Продано

1-к, Станіславського вул., 6А, Огнівка

Шевченківський, Огнівка

Станіславського вул., 6А, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 45 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартри з ремонтом, в обжитій новобудові. Загаальною площею 45м. Теплий цегляний будинок, зручний 3-й поверх з 9. Автономне опалення, у ванній кімнаті тепла підлога. Продаж з меблями і технікою. Гарне розташування, поруч є все необхідне для життя: дитячий майданчик, супермаркет, ТРЦ, відділення пошти, зупинка транспорту, аптека, школа, ринок
Ціна: 55 000 $  ·  1 222 $ за м²

1-к. Європейська вул. м-н Фурманова

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

ЖК Європейський

 1 кімн.

 9/11

 46.40 м²

ізольована

Продам однокімнатну квартиру * Новобудова * Цегляний будинок * Автономне опалення * Чудове місце розташування * Переуступ прав власності
Ціна: 38 500 $  ·  830 $ за м²

1-к, ЖК Кадетський, вул. Ляхова, 10, Центр

Шевченківський, Центр

Ляхова вул., 10, Полтава

 1 кімн.

 6/10

 48.30 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові у центрі Полтави * Будинок здани та заселений * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Авторський ремонт з високоякісних матеріалів * Елітний ЖК * Середній поверх * Сучасні меблі та техніка * Панорамні вікна * Великий утеплений балкон з теплою підлогою * Самий центр Полтави * Можливий продаж по держ. програмам
Ціна: 105 000 $  ·  2 174 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Центр

Шевченківський, Центр

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 10/10

 38 м²

ізольована

Квартира однокімнатна на 10 поверсі, гарне планування, вікна не у двір. Не кутова. У другому під'їзді. Параджанова 7. Гарний новий дім з автономним індивідуальним опаленням, а найголовніше без посоредників по переуступці.
Ціна: 21 500 $  ·  566 $ за м²

Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові

Шевченківський, Мотель

Степового Фронту вул., 6, Полтава

ЖК «Династія»

 1 кімн.

 12/12

 52.40 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Династія» *Будинок цегляний, утеплений *Товщина зовнішніх стін 82 см *Кухня 13,6м2 *Автономне опалення, встановлений котел *Встановлений бойлер *Встановлені лічильники на електроенергію, воду *П’ятикамерні металопластикові вікна з двокамерними склопакетами. *Панорамне скління вікон та балконів *Закритий внутрішній двір *Секція здана в експлуатацію *Вся потрібна інфраструктура поруч: зупинка громадського транспорту, школи, дитячі садки та лікарні Національна агенція нерухомості VALION ( Полтава, Львів, Ужгород, Київ, Харків та ще 5 міст України) пропонує сервіс купівлі нерухомості: - проведення безпечної угоди; - рекомендації експерта, як правильно діяти за поточних умов; - допомога у прийнятті рішень; - on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку всього за 20-40 хвилин.
Ціна: 47 160 $  ·  900 $ за м²
1 2 3 Всього: 52