Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир у новобудові — Великотирнівська вул. у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 4А, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

1-к, ЖК «Стандарт», Великотирнівська вул., Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 8/9

 51.21 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в сучасній новобудові * Цегляний будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Висока стеля 2.8м * Комфортне планування з площею 51 м2
Ціна: 51 000 $  ·  996 $ за м²

1-к, ЖК «Стандарт», Великотирнівська вул., 9А, Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 7/10

 47 м²

ізольована

Однокімнатна квартира 47 кв.м. на 7 поверсі, в одному з найкращих ЖК "Стандарт" Будинок зданий, цегляний . Автономне опалення Панорамні вікна. Стіни 82 см
Ціна: 42 500 $  ·  904 $ за м²

1-к, ЖК Стандарт, вул. Великотирнівська 9А, Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 9/9

 49.20 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в престижній новобудові * Зданий будинок * Цегляний, стіни 82см * Автономне опалення * Кухня 15м2 * Стеля 2.8м * Закрита територія з відеонаглядом * Панорамне стекління * Вікна виходять у двір
Ціна: 50 000 $  ·  1 016 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 4А, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Цегляний будинок з утепленням * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Абсолютно новий євроремонт * Вмебльована з технікою * Заселяйся та живи з комфортом
Ціна: 55 000 $  ·  1 375 $ за м²
Продано

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 4А, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира в новому будинку на вулиці Великотирнівській. Загальної рлощі 41 м², кухня 11 м², поверх 7 із 10. Економне А/О, двохконтурний котел, не кутова. Стан квартири: після штукатурки (на фото), М/П вікна, якісні двері від забудовника - також є підвальне приміщення під кладовку або підвал.
Ціна: 41 000 $  ·  1 000 $ за м²

1-к, вул. Великотирнівська, Автовокзал

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 4А, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 36 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Новий євроремонт * Меблі та техніка
Ціна: 59 999 $  ·  1 667 $ за м²

1-к, ЖК «Стандарт», Великотирнівська вул., 9А

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 8/9

 52 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири | ЖК "Стандарт" | Новобудова Район Автовокзалу, вул. Великотирнівська 9а, Секція 2 -Цегляний будинок у сучасному житловому комплексі -Площа: 52 мг -Не кутова, вікна виходять на мікрорайон Сади -Простора та світла квартира -Стан: після забудовника -Опалення: індивідуальне, встановлений котел
Ціна: 47 000 $  ·  904 $ за м²
Продано

1-к, ЖК "Стандарт", Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

ЖК «Стандарт»

 1 кімн.

 4/9

 48.91 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах * Цегляний будинок * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Кухня 15м2 * Закритий двір * Ціна нижча ніж у забудовника
Ціна: 36 500 €  ·  746 € за м²
Продано

1-к, Великотирнівська вул., 9А, Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Великотирнівська вул., 9А, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 50.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку - 50,30 м², кухня 15,2 м², без внутрішніх робіт. Є можливість перебудови під 2 - кімнатну. Квартира знаходиться на 8 поверсі 10-поверхового будинку. 1 секція, все підключено.
Ціна: 49 000 $  ·  974 $ за м²
Продано
1 Всього: 10