Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Сади-2 у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, вул. Нікітченка, 3, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах-2 * Зданий будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Кухня 10м2 * Цегляний з утепленням * Чистова штукатурка, стяжка * Лічильники * Велика прибудинкова територія з стоянкою для авто * Вікна дивляться на ліс * Поряд зупинка * Розвинена інфраструктура
Ціна: 38 000 $  ·  950 $ за м²

1-к, Джохара Дудаєва вул., 3, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 48.40 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові * Автономне опалення * Гарне планування, простора з площею 49м2 * Цегляний будинок з утепленням * Встановлений котел та виконані чорнові роботи * Середній поверх, сонячна сторона
Ціна: 48 000 $  ·  992 $ за м²

Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові

 1 кімн.

 7/9

 40 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові * Цегляний будинок з утепленням * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Готовий до чистових робіт * Гарний краєвид з вікон * Поряд всі необхідна інфраструктура
Ціна: 34 500 $  ·  863 $ за м²

Продаєтся 1-кімнатна квартира з євроремонтом, Сади 2

Шевченківський , Сади-2

Побєдоносцева Юрія бул., 9, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 34.30 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира загальною площею 34,3 м², кухня — 8,3 м². У квартирі виконаний свіжий капітальний ремонт. Продаж з меблями та побутовою технікою. Стіни утеплені по фасаду. Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 9-поверхового будинку. Поруч добре розвинена інфраструктура.
Ціна: 47 000 $  ·  1 370 $ за м²

1 к,вул. Героїв АТО ,81,Сади- 2

Шевченківський , Сади-2

Героїв АТО вул., 81, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 56.50 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в будинку класу комфорт по вул. Героїв АТО ,81 м-н Сади-2. Загальна площа 56 кв.м. Площа кухні 16,8 кв.м. Стіни з газоблоку утеплені по фасаду пінополістиролом під штукатурку та декоративне фарбування Індивідуальне опалення Чистове оздоблення під ремонт Наземна автостоянка Національна агенція нерухомості VALION ( Полтава, Львів, Ужгород, Київ, Харків та ще 5 міст України) пропонує сервіс купівлі нерухомості. * on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку всього за 20-40 хвилин; * рекомендації експерта, як правильно діяти за поточних умов; * допомога у прийнятті рішень; * забезпечення легальності угоди.
Ціна: 850 $/м²  ·  48 025 $ за об’єкт
Продано

1-к, Нікітченко вул., 3, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 6/9

 40 м²

ізольована

Простора квартира в новобудові * Будинок зданий та активно заселяється * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Не кутова на середньому поверсі * Чистова стяжка та штукатурка * Підходить під державні програми
Ціна: 37 000 $  ·  925 $ за м²
Продано

1-к, бул. Ю. Победоносцева, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Побєдоносцева Юрія бул., 4, корп. 2, Полтава

 1 кімн.

 8/9

 31 м²

ізольована

Однокімнатна квартира на Садах * Середній поверх * Гарний косметичний стан * Застеклений балкон * Меблі залишаються * Охайний під'їзд * Поруч вся необхідна інфраструктура
Ціна: 30 500 $  ·  984 $ за м²
Продано

Продам однокімнатну квартиру в новобудові

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 43 м²

ізольована

Продам однокімнатну квартиру в новобудові зручний 3 поверх). Загальна площа 43 м² Будинок цегляний утеплений мінеральної ватою ззовні , квартира внутрішня в капітальних стінах(не кутова), вікна виходять на зелену зону, гарний краєвид.Виконано новий ремонт (ніхто не жив). Індивідуальне опалення: двухконтурний газовий котел (Protherm jaguar), стабілізатор напруги до нього. Проведено WiFi та встановлено швидкісний роутер.Є всі комунікації, працює ліфт.Металопластикові вікна, засклений балкон .Вхідні двері із фігурними накладками.Встановлені всі лічильники(газ, вода, електрика).Встановлено комфортну теплу підлогу у ванній кімнаті від котла. Інверторний кондиціонер із тепловим насосом (можна топити взимку).Охоронна система GSM Keruy. Велика стоянка для авто, сучасний дитячий майданчик. Є відеонагляд у під'їзді до якого можна підключитись
Ціна: 64 500 $  ·  1 500 $ за м²
Продано

1 кімнатна квартира з ремонтом та технікою

Шевченківський , Сади-2

Конєва Маршала бул., 1, Полтава

 1 кімн.

 8/9

 40 м²

ізольована

Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом та технікою, 2 балкони. Біля торгового центру Паровоз, поряд 34 школа, 3 супермаркети, всі труби на опалення та гарячу та холодну воду та каналізації замінені на пластик
Ціна: 35 000 $  ·  875 $ за м²
Продано

1-к, Нікітченко вул., 3, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 38 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири Цегляний будинок з зовнішнім утепленням і індивідуальним опаленням розташований в мікрорайоні Сади-2. - Якісний ремонт - Квартира внутрішня в капітальних стінах - Металопластикові вікна( 2-во камерний склопакет) - Індивідуальне опалення - Зовнішнє утеплення мінеральною ватою - Всі лічильники ( Газ, Вода, Світло) - 3 поверх, не кутова - Залишається все
Ціна: 56 000 $  ·  1 474 $ за м²
Продано

Продам 1-к квартиру. ТЦ "Паровоз"

Шевченківський , Сади-2

Побєдоносцева Юрія бул., 9, Полтава

 1 кімн.

 4/9

 30.80 м²

ізольована

Продається затишна однокімнатна квартира в зручному районі — Сади-2, Паровоз! ⠀ * Зручне планування * Поруч зупинки, магазини, ринок * Ідеально для життя або оренди ⠀ * Телефонуйте — показ у зручний час!
Ціна: 25 000 $  ·  812 $ за м²
Продано
1 Всього: 11