Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 3-кімнатних квартир — Європейська вул. у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

3 к. квартира. Центр, Цегла, Є Відновлення

Шевченківський , Океан маг.

Європейська вул., 54, Полтава

 3 кімн.

 4/9

 60 м²

ізольована

Продаж просторої 3-кімнатної квартири в одному з найкращих районів Полтава — Конкорд. * Зручний 4 поверх із 9 * Світлі кімнати, простора кухня * Роздільний санвузол, засклений балкон * Житловий стан — можна заїхати одразу * Теплий цегляний будинок Тихий двір, дитячий майданчик, паркування. Поруч транспорт, школа, садок, магазини та ТРЦ. Можливий продаж по державних програмах. Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Ціна: 54 997 $  ·  917 $ за м²
Без нашої комісії

3-к, вул.Європейська, 146, Боженка

Шевченківський , Боженка

Європейська вул., 146, Полтава

 3 кімн.

 3/3

 55.60 м²

ізольована

3-кімнатна квартира в м.Полтава, неподалік «МакДоналдс» * Теплий цегляний будинок * Євроремонт * Залишаю деякі меблі, кондиціонер, газова колонка * Поруч зупинка, зручна транспортна розвʼязка * Квартира готова для проживання, дуже тепла, затишна * Вся інфраструктура * ТОРГ
Ціна: 43 500 $  ·  782 $ за м²
Продано

3-кімнатна квартира в центрі, біля ТРЦ «Конкорд»

Шевченківський , Океан маг.

Європейська вул., 54, Полтава

 3 кімн.

 8/9

 58 м²

ізольована

3-кімнатна квартира в центрі, біля ТРЦ «Конкорд» Продається світла 3-кімнатна квартира у житловому стані: * Зручне центральне розташування * Поруч магазини, аптеки, ринок та транспорт * Ідеально для проживання або інвестиції Вся необхідна інфраструктура — у пішій доступності. ! Дзвоніть для перегляду та детальної інформації!
Ціна: 50 000 $  ·  862 $ за м²

3-к, ЖК Європейський квартал, Боженка

Шевченківський , Боженка

Європейська вул., 146Е, корп. 3, Полтава

 3 кімн.

 8/9

 80 м²

ізольована

Простора трикімнатна квартира в новобудові * Будинок зданий та заселений, 3 корпус * Чистова стяжка та штукатурка * Встановлені радіатори опалення * Наявні всі лічильники * Кухня 14м2 * Торг
Ціна: 74 000 $  ·  925 $ за м²
Продано

3-к, Європейська вул., Фурманова

Шевченківський , Мотель

Європейська вул., 98, Полтава

 3 кімн.

 5/5

 55 м²

ізольована

3-кімнатна квартира-студія, р-н Фурманова. 55 м², 5/5, утеплена, не кутова. Замінена сантехніка та електрика. Газова колонка, техніка. Балкон засклений. Поруч садочки, магазини, зупинка — 5 хв.
Ціна: 55 000 $  ·  1 000 $ за м²

3-к, Європейська вул., 44, Океан маг.

Шевченківський , Океан маг.

Європейська вул., 44, Полтава

 3 кімн.

 3/9

 56.70 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира в самому центрі, район Конкорду. Квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Є два балкони. Загальна площа 50 м² (простора кухня 9 м²) Дві кімнати роздільні, одна прохідна Стан повністю під ремонт Переваги: унікальна локація в самому центрі міста поруч школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту магазини, торговий центр, парк, кавярні та ресторани Чудовий варіант для тих, хто хоче зробити ремонт під себе, або для інвесторів можна виконати легку косметику й одразу здавати в оренду. Запрошуємо до перегляду!
Ціна: 42 000 $  ·  741 $ за м²
Продано

Продам квартиру. Район McDonald’s

Шевченківський , Мотель

Європейська вул., 128, Полтава

 3 кімн.

 4/5

 60 м²

ізольована

3-кімнатна квартира площею 60 м² у цегляному будинку на комфортному 4 поверсі — це саме той варіант, який довго не затримується на ринку. Тепла, світла, доглянута. Вікна та сантехніка замінені, квартира в гарному жилому стані — заїжджай і живи без зайвих витрат. Тут є все, що важливо: зручне планування великі кімнати цегляний будинок комфортний поверх готова до проживання Локація — ТОП: район McDonald’s,. Поруч ТРЦ, магазини, школи, садочки, транспорт, — усе в пішій доступності. Це не просто квартира — це комфорт, статус і вигідна інвестиція. Дзвоніть вже сьогодні — такі варіанти зникають швидко! Співпрацюємо за державними програмами
Ціна: 45 500 $  ·  758 $ за м²
Продано

3-к, Європейська вул., Мотель

Шевченківський , Мотель

Європейська вул., 124А, Полтава

 3 кімн.

 5/8

 64.10 м²

ізольована

Продається простора трикімнатна квартира по вул. Європейська біля 23 школи 2-х кімнатна перепланована в 3-х кімнатну * Гарний новий будинок * Лічильник на тепло * Ліфт на магнітному ключі * Загальна площа: 64.10 м² * Лічильники на опалення, воду,газ, електроенергію.
Ціна: 62 000 $  ·  967 $ за м²
Продано
1 Всього: 8