Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Шевченко вул. у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продам 1-кімнатну квартиру на 5/9 поверсі

Київський , Зигіна Площа

Шевченко вул., Полтава

 1 кімн.

 5/9

 31 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру на 5/9 поверсі • Не кутова, всередині будинку • Новий ліфт • Гардеробна, шафа, балкон утеплений • Кондиціонер NeoClima 2020 р., холодильник Samsung No Frost, пральна машина (продається з меблями та технікою) • Централізоване опалення • М/п вікна, замінені всі труби та електропроводка • Лічильники на газ, світло та воду • Поруч: зупинка “25 школа”, ДЕПО, 1 хв до кільцевого транспорту через Юрівку, 5 хв до АТБ, 15 хв пішки до ТРЦ “Київ” • Зареєстрованих немає * Телефонуйте . Перегляд за домовленістю.
Ціна: 36 000 $  ·  1 161 $ за м²
Продано

1-к, Шевченко вул., 73А, Центр

Шевченківський , Центр

Шевченко вул., 73А, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 37.80 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру у центрі Полтави, на вулиці Шевченка. Площа квартири 37.80 м², житлова 18.20 м², кухня 10.30 м². Квартира розташована на першому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Квартира світла та простора, з сучасним ремонтом повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Індивідуальне опалення (котел) Світло не вимикається Якісні меблі та техніка все залишається Охайний, доглянутий підїзд Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію (оренда в центрі завжди користується попитом). Відмінне розташування поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, інфраструктура. Квартира з усіма необхідними зручностями. Не втрачайте можливість придбати це стильне й затишне житло в самому центрі міста!
Ціна: 53 000 $  ·  1 402 $ за м²

Продається 1-кімнатна квартира! Центр Полтави

Шевченківський , Центр

Шевченко вул., 73, Полтава

 1 кімн.

 5/9

 35 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира! Центр Полтави. Загальна площа квартири 35 кв.м. Житлова площа: 17.5 кв.м. Площа кухні 8.7 кв.м. Роздільний санвузол. У квартирі було зроблено косметичний ремонт. Централізоване опалення. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Гаряче водопостачання централізоване. Інтернет є. Пропонується без меблів
Ціна: 28 000 $  ·  800 $ за м²

Продам квартиру в новобудові

Шевченківський , Центр

Шевченко вул., 73А, Полтава

 1 кімн.

 6/9

 50 м²

ізольована

Продам однокімнатну квартиру в центрі міста, * 6 поверх, 50 м кв. * новобудова, * Цегляний будинок * Індивідуальне опалення. * Якісний, сучасний ремонт.
Ціна: 63 000 $  ·  1 260 $ за м²
Продано

Однокімнатна квартира. Березовий сквер

Шевченківський , Березовий сквер

Шевченко вул., 12А, Полтава

 1 кімн.

 4/4

 31 м²

ізольована

Четвертий поверх, однокімнатна квартира з повним демонтажем під ремонт. Зручна локація, парк "Перемога" 3 хв, березовий гай - 1 хв. вся інфраструктура. Ідеально для молодої пари, або оренди.
Ціна: 35 000 $  ·  1 129 $ за м²
Продано
1 Всього: 6