Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир у новобудові — Параджанова вул. у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові 46 м² без внутрішніх робіт. Житлова площа 19 м², кухня 9 м². Сучасний 10-поверховий будинок з офісами та навісним вентильованим фасадом – тепло, сухо та комфортно в будь-яку пору року
Ціна: 25 000 $  ·  543 $ за м²

2-к, Параджанова, 7, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 2 кімн.

 9/10

 68.45 м²

ізольована

Пропонуємо 2 кімнатну квартиру в р-ні зупинки "Склозавод" по вул. Параджанова. * Розташована на 9 поверсі 10 поверхового нового будинку. * Загальна площа 68,45 кв.м, дві окремі кімнати по 18 кв., * Простора кухня 13 кв.м. * Два санвузли, балкон з видом у двір. * Автономне опалення (2 контурний котел входить у вартість квартири). * У під"їзді 2 ліфти - вантажний та пасажирський. * Будинок будується за новими технологіями, навісний фасад, що вентилюється. * Хороша транспортна розв"язка (зупинка поряд з будинком). Продаж поки що, за переуступкою, а це пристойна економія на оформленні.
Ціна: 24 500 $  ·  358 $ за м²

2-к, Параджанова вул., 7, Центр

Шевченківський , Центр

Параджанова вул., 7, Полтава

 2 кімн.

 5/10

 68.45 м²

ізольована

Пропозиція для тих, хто мріє про просторе житло в самому центрі міста Полтава. Продається 2-кімнатна квартира в новому будинку комфорт-класу, з розрахунком 68.45 м², кухня 12.70 м². Квартира без внутрішніх робіт. Будинок розташований на вулиці Параджанова, 5 поверх 10-поверхового будинку, що гарантує вам затишок та тихість. Не втрачайте шансу на придбання своєї власної нерухомості в самому центрі міста!
Ціна: 32 500 $  ·  475 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 5/10

 47.67 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира з автономним опаленням Стан - після будівельників Продаж - по договору переуступу Квартира знаходиться на 5 поверсі 10-ти поверхового житлового будинку з офісними приміщеннями побудованого з використанням системи навісного вентильованого фасаду. Навісний вентильований фасад - система, що складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на металевий каркас до несучого шару стіни. По зазору між облицюванням і утепленій мінеральною ватою стіною, вільно циркулює повітря, прибираючи конденсат і вологу з конструкцій. Така технологія була винайдена в Німеччині в 50-х роках, а сьогодні активно застосовується в різних регіонах з різними кліматичними особливостями. Будинок буде оснащений домофонної системою і системою відеоспостереження і інтернету, вантажних і пасажирських ліфтами. Планування квартир поліпшені і мають додаткові корисні площі
Ціна: 21 000 $  ·  441 $ за м²

2-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 2 кімн.

 5/10

 68 м²

ізольована

Двокімнатна квартира в новобудові * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Утеплений фасад з вентиляцією * Облаштована прибудинкова територія * Кухня 12м2 * Сучасне планування * Торг
Ціна: 33 000 $  ·  485 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Центр

Шевченківський , Центр

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 10/10

 38 м²

ізольована

Квартира однокімнатна на 10 поверсі, гарне планування, вікна не у двір. Не кутова. У другому під'їзді. Параджанова 7. Гарний новий дім з автономним індивідуальним опаленням, а найголовніше без посоредників по переуступці.
Ціна: 21 500 $  ·  566 $ за м²

2-к, вул. Параджанова, 1, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 1, Полтава

 2 кімн.

 4/9

 65 м²

ізольована

Двокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Сучасне планування * Кухня 11м2 * Євроремонт * Укомплектована маблями та технікою * Розвинена інфраструктура * Готова до продажу
Ціна: 63 000 $  ·  969 $ за м²
Продано
1 Всього: 7