Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир у новобудові — Шевченківський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

2-к, Монастирська вул., 11, Центр

Шевченківський, Центр

Монастирська вул., 11, Полтава

 2 кімн.

 2/9

 62.30 м²

ізольована

Продаж 2-х кімнатної квартири на 2му поверсі 9ти поверхового будинку, що знаходиться по вул. Монастирській (центр). Будинок зданий в експлуатацію Працює ліфт, заведені всі комунікації, облагороджено прибудинкову территорію, працює ОССБ. Опалення автономне. Гарна інфраструктура
Ціна: 65 000 $  ·  1 043 $ за м²

1-к, Європейська вул., 183, Очеретянка, є-Відновлення, ваучер

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 11/11

 43 м²

ізольована

Терміновий продаж 1к. квартири на ЖК Европейський, * Видова * загальна площа 43 м2 , * панорамні вікна, * здана секція, ліфт запущений * площа квартири дозволяє втілити всі свої мрії при плануванні сучасного ремонту , * поруч з будинком все необхідне для комфортного проживання
Ціна: 42 500 $  ·  988 $ за м²

2-к, ЖК "Петрівський квартал", Боженка,

Шевченківський, Боженка

Віктора Андрієвського вул. , 41А, Полтава

 2 кімн.

 5/10

 72 м²

ізольована

Продаєжться 2 кімнатна квартира, загальної площі 72 кв.м., кухня 10 кв.м. Будинок цегляний, зданий в експлуатацію, вже проживають люди. Автономне опалення двохконтурний котел. Штукатурка стін, розводка води, світла,стяжка пола. Панорамні металлопластикові вікна. Можливий продаж по переуступці.
Ціна: 45 000 $  ·  625 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський, Алмазний

Великотирнівська вул. , 4А, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський, Боженка

Параджанова вул. , 7, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові 46 м² без внутрішніх робіт. Житлова площа 19 м², кухня 9 м². Сучасний 10-поверховий будинок з офісами та навісним вентильованим фасадом – тепло, сухо та комфортно в будь-яку пору року
Ціна: 25 000 $  ·  543 $ за м²

Продам 1к. в цегляній новобудові

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 37 м²

ізольована

Продам квартиру, у новому будинку. * є відновлення, або кредит. * корпус вже зданий в експлуатацію, * індивідуальне опалення, * 4 поверх, вікна виходять у двір. * Стан після забудовника, вже є проект- дизайн для проведення ремонту.
Ціна: 52 000 $  ·  1 405 $ за м²

3-к, ЖК «Оскар», Юліана Матвійчука вул., 68, Центр

Шевченківський, Центр

Юліана Матвійчука вул. , 68, Полтава

ЖК «Оскар»

 3 кімн.

 3/8

 92 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира в новобудові ЖК "Оскар"! Загальна площа — 92 м.кв. Автономне опалення: 2-контурний газовий котел для контролю температури та економії на комунальних платежах. Середній комфортний поверх — 3 Висота стелі — 2.7 м Ліфт до підземного паркінгу — зручно для підйому з важкими речами. Встановлені всі лічильники: світло, вода, газ. Розташування: Район із дуже розвиненою інфраструктурою: поруч дитячий садок, школи, зупинка громадського транспорту, магазини. Зручний доступ до всіх важливих об'єктів для комфортного життя.
Ціна: 130 000 $  ·  1 413 $ за м²

2-к, Європейська вул., 183, Очеретянка

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 2 кімн.

 7/11

 75.70 м²

ізольована

Продаж 2-кімнатної квартири Будинок зданий в експлуатацію в 2025 році, квартира площею 75,7м² на 7 поверсі готова до ремонту. Гарне планування, роздільні кімнати, простора дитяча 15 м² та велика спальня з панорамними вікнами 18,3м², кухня має площу 13,4м² з виходом на велику лоджію 10м² на яку також є вхід з дитячої кімнати, два санвузли. Є можливість перепланування. Індивідуальне газове опалення, встановлений монотермічний котел. Розвинена інфраструктура, до зупинки 3 хв, поруч Атб та МакДональдз В підвальному приміщенні 2 комори по 6 квадратних метрів. Можливий продаж під програми є відновлення
Ціна: 67 000 $  ·  885 $ за м²
Продано

1-к, Віктора Андрієвського вул., 41, Боженка

Шевченківський, Боженка

Віктора Андрієвського вул. , 41, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Простора 1 кімнатна квартира в новобудові. Дім вже зданий в експлуатацію. Площею 43,7кв.м. Кухня 15м2. Автономне газове опалення. Встановлений котел Стіни в квартирі вже поштукатирині, розвендена електрика. Установлені якісні вікна. Супермаркет, школа, зупинка за 3хв пішки
Ціна: 30 000 $  ·  682 $ за м²

2-к, ЖК Європейський, Європейська вул., 183, Очеретянка

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

ЖК Європейський

 2 кімн.

 5/11

 85 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру в Полтаві. 85 кв м. В ЖК Європейський! Класичне планування. Великий балкон. У вартості: штукатурка цегляних стін, стяжка , 2-х контурний котел(індивідуальне опалення), введено електро, водо, газ постачання. Шумоізоляційні панорамні вікна, вогнестійкі вхідні двері комфорт класу. Закрита територія! Ліфт OTIS! Поряд 5-ти рівневий наземний паркінг(окремо купляється). Секція введена в експлуатацію.
Ціна: 75 000 $  ·  882 $ за м²

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський, Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 6/8

 48.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу без оздоблювальних робіт. Центр міста, будинок збудований за стандартами ЄС , закритий затишний двір, дитячий майданчик, підземний гараж, озеленення двору, ліфт, відеоспостереження цілодобове, обслуговування будинку та території, інтернет, індивідуальне опалення та електрика. Квартира студія, не кутова.Всі чорнові роботи виконані, чистові роботи. Вмонтовані, труби, розводка електрики, розетки, інсталяція, душовий трап, витяжка, зроблене перепланування. Вибирай підлогу, шпалери чи кольорову штукатурки, підвісну стелю за своїм смаком в'їджай та живи. Загальна площа квартири 48,30 м², кухня-студія 15,80 м², житлова площа 17 м². Квартира розташована в самому центрі міста Полтава, на вулиці Сінна. Будинок має 8 поверхів, квартира знаходиться на 6 поверсі. Поспішіть стати власником цієї комфортної квартири!
Ціна: 68 000 $  ·  1 408 $ за м²

1-к, вул. Героїв України, 4, Сади-1

Шевченківський, Сади-1

Героїв України вул., 4, Полтава

 1 кімн.

 2/9

 43.90 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові з підсобним приміщенням * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленнями * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Комфортний 2 поверх * Підсобне приміщення 8.6м2 на першому поверсі * Закледена тепла підлога * Стіни відштукатурені * Вигідне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 45 000 $  ·  1 025 $ за м²

2-к, Параджанова, 7, Боженка

Шевченківський, Боженка

Параджанова вул. , 7, Полтава

 2 кімн.

 9/10

 68.45 м²

ізольована

Пропонуємо 2 кімнатну квартиру в р-ні зупинки "Склозавод" по вул. Параджанова. * Розташована на 9 поверсі 10 поверхового нового будинку. * Загальна площа 68,45 кв.м, дві окремі кімнати по 18 кв., * Простора кухня 13 кв.м. * Два санвузли, балкон з видом у двір. * Автономне опалення (2 контурний котел входить у вартість квартири). * У під"їзді 2 ліфти - вантажний та пасажирський. * Будинок будується за новими технологіями, навісний фасад, що вентилюється. * Хороша транспортна розв"язка (зупинка поряд з будинком). Продаж поки що, за переуступкою, а це пристойна економія на оформленні.
Ціна: 24 500 $  ·  358 $ за м²

4-к, вул. Конституції 13, Центр

Шевченківський, Центр

Конституції вул., 13, Полтава

 4 кімн.

 6/7

 174 м²

ізольована

В продажі 4- х кімнатна, дворівнева квартира в Новому цегляному будинку в центрі міста * Парк із дитячими майданчиками, хороше кафе, магазини, ресторани, зупинка транспорту, садочок знаходяться поруч. * Квартира з індивідуальним газовим опаленням, встановлені лічильники на світло, газ та воду, свій газовий котел. * В будинку паркінг. * Територія будинку під охороною, будинок повністю заселений, хороші сусіди
Ціна: 173 000 $  ·  994 $ за м²

1-к, вул. Нікітченка, 3, Сади-2

Шевченківський, Сади-2

Джохара Дудаєва вул. , 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах-2 * Зданий будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Кухня 10м2 * Цегляний з утепленням * Чистова штукатурка, стяжка * Лічильники * Велика прибудинкова територія з стоянкою для авто * Вікна дивляться на ліс * Поряд зупинка * Розвинена інфраструктура
Ціна: 38 000 $  ·  950 $ за м²

2-к, Параджанова вул., 7, Центр

Шевченківський, Центр

Параджанова вул. , 7, Полтава

 2 кімн.

 5/10

 68.45 м²

ізольована

Пропозиція для тих, хто мріє про просторе житло в самому центрі міста Полтава. Продається 2-кімнатна квартира в новому будинку комфорт-класу, з розрахунком 68.45 м², кухня 12.70 м². Квартира без внутрішніх робіт. Будинок розташований на вулиці Параджанова, 5 поверх 10-поверхового будинку, що гарантує вам затишок та тихість. Не втрачайте шансу на придбання своєї власної нерухомості в самому центрі міста!
Ціна: 32 500 $  ·  475 $ за м²

4-к, Пушкіна вул., 28, Центр

Шевченківський, Центр

Юліана Матвійчука вул. , 28, Полтава

 4 кімн.

 7/7

 135 м²

ізольована

Чотирьох кімнатна, двохрівнева квартира в цегляному будинку Новобудова у центрі міста Полтава на вул. Пушкіна. Загальна площа 135 м², Кухня - студія 40 м² У квартирі зроблений якісний дизайнерський ремонт Укомплектована, продається з меблями та побутовою технікою Автономне опалення - електро котел Бойлер на 100л Тепла підлога В пішій доступності знаходяться кращі ресторани, торгові центри, школи і дитячі садки, а також різний транспорт Ціна 230 000$ або 215 000€
Ціна: 200 000 €  ·  1 481 € за м²
Без нашої комісії

1-к, Європейська вул., 183, Мотель

Шевченківський, Мотель

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 9/11

 42.20 м²

ізольована

Продаж просторої однокімнатної квартири в сучасному ЖК «Європейський». Будинок зданий. Цегляний з утепленням Автономне опалення Кухня 14м2 Вікна виходять у двір
Ціна: 38 000 $  ·  900 $ за м²
Продано

2-к, ЖК на Нікітченко вул., 3, Сади-2

Шевченківський, Сади-2

Джохара Дудаєва вул. , 3, Полтава

ЖК вул. Микитченка, 3

 2 кімн.

 9/10

 66.30 м²

ізольована

2-х кімнатна квартира в НОВОБУДОВІ Будинок введенно в експлуатацію в 2023р. - Район - Сади-2, біля ставків та церкви, вул. Джохара Дудаєва (Нікітченк), буд.3 - Площа - 66, 3 кв.м., кухня-студія -24, 7 кв.м. - Опалення - індивідуальне. Високоякісний котел Protherm jaguar - Стіни - цегла з утепленням мінватою 10 см - Великі панорамні вікна. - Висота стелі - 2, 70м. - Виконана стяжка підлоги напівсухого пресування та шпаклювання стін. - Лічильники на воду, газ, електрику - Вхідні двері з декоративною накладкою - Велика прибудинкова парковка для авто.
Ціна: 57 000 $  ·  860 $ за м²

2-к, ЖК Європейський, Боженка

Шевченківський, Боженка

Європейська вул. , 183, Полтава

ЖК Європейський

 2 кімн.

 7/11

 87 м²

ізольована

Продається простора 2-кімнатна квартира у новобудові , будинок щойно введений в експлуатацію. Загальна площа — 87 м², велика кухня 16 м² — ідеальне місце для сімейних вечерь та зустрічей з друзями. Розкішний балкон 18 м² — справжня родзинка квартири. Квартира після забудовника. Індивідуальне опалення. До ціни входить ще комора - 7,2 м²
Ціна: 75 500 $  ·  868 $ за м²
1 2 3 4 5 Всього: 93