Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир у новобудові — Подільський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

2-к, вул. О.Бідного, 16, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 16, Полтава

 2 кімн.

 2/10

 83 м²

ізольована

Простора двокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленням * Комфортний другий поверх * Площа 83 м2, кухня 18м2 * Автономне опалення, встановлений котел, радіатори, залита тепла підлога * Замінені вікна на якісні * Два роздільні санвузли * Частково чорнова стяжка
Ціна: 91 000 $  ·  1 096 $ за м²

3-к, Головко вул., 21, Левада

Подільський, Левада

Володимира Івасюка вул. , 21, Полтава

 3 кімн.

 10/10

 110.60 м²

ізольована

Продаж трьохкімнатної квартири на Леваді в новобудові Будинок зданий Можливий продаж за державною програмою Є-оселя Індивідуальне опалення, встановлений котел Цегляний будинок, не кутова Висота стелі 2.8м. Низька ціна за квадратний метр Неподалік знаходиться вся інфраструктура: супермаркет, поруч дитяча лікарня, школа, в хвилинній доступності "Сільпо", поруч прирічкова зелена зона.
Ціна: 77 000 $  ·  696 $ за м²

1-к, Бідного Олександра вул., 5, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 5, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру з євроремонтом у новобудові 41 кв.м². Кухня 12 м². Комфортний клас. Будинок 10 поверхів, квартира на 7-му поверсі. Техніка та меблі залишаються. У власності більше 3-х років. Торг є.
Ціна: 57 500 $  ·  1 402 $ за м²

1-к, Панянка вул., 75А, Поділ

Подільський, Поділ

Панянка вул., 75А, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири в Новобудові. Поділ, Поруч магазини, супермаркет, зупинка, пляж річки Ворскла. В будинку відділення Нової Пошти. Будинок цегляний. Квартира в середині будинку, дуже тепла. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел. Площа 44 кв.м, кухня 12. З вікон краєвид на Ворсклу. Квартира укомплектована меблями та технікою. Все працює, можна зразу поселятися або здавати в оренду.
Ціна: 55 000 $  ·  1 250 $ за м²

2-к, Новобуд, цегла, автономне, Поділ, середній поверх

Подільський, Поділ

Небесної Сотні вул., 88, Полтава

 2 кімн.

 4/9

 68.90 м²

ізольована

Простора 2-кімнатна квартира на вулиці Небесної Сотні, 88. • Площа: 68,9 м² – вдосталь місця для комфортного облаштування. • Поверх: 4-й (середній) – найкращий варіант для зручності та затишку. • Стан: після будівельників, що дозволяє створити інтер’єр вашої мрії. • Будинок: облицювальна цегла, надзвичайно тепло. • Опалення: індивідуальне, що забезпечує автономність та суттєву економію. Переваги квартири: • Раціональне планування – просторі кімнати, зручна кухня та функціональні зони. • Сучасний будинок – товсті теплі стіни забезпечують енергоефективність і звукоізоляцію. • Приємні сусіди – у будинку проживають люди, які цінують спокій та порядок. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: • Поруч супермаркети, магазини, аптеки. • Школи, дитячі садочки та розвиваючі центри в пішій доступності. • Зупинки громадського транспорту – біля будинку, до центра 5 хвилин пішки.
Ціна: 58 000 $  ·  842 $ за м²

3-к, вул. Мира, 32, Левада

Подільський, Левада

Миру вул., 32, Полтава

 3 кімн.

 9/10

 77.25 м²

ізольована

3-х кімнатна дворівнева квартира 9 і 10 поверх нового цегляного будинку. * 2 роздільних санвузла * 2 балкони * Металопластикові вікна, броньовані двері * Індивідуальне опалення * Лічильники на газ, електрику, воду * Стан після будівельників.
Ціна: 59 000 $  ·  764 $ за м²

3-к, вул. Небесної Сотні, 88, Поділ

Подільський, Поділ

Небесної Сотні вул., 88, Полтава

 3 кімн.

 2/9

 72 м²

ізольована

Трикімнатна квартира на Подолі в новобудові з ремонтом * Цегляний будинок * Автономне опалення * Якісний євроремонт * Повністю укомплектована, продаж з меблями та технікою * Середній поверх, 2-й з 9 * Сучасне планування, роздільні кімнати * Кухня 11м2 * Вигідне місцерозташування
Ціна: 95 000 $  ·  1 319 $ за м²

Продам двохкімнатну квартиру з ремонтом

Подільський, Левада

Володимира Івасюка вул. , 17, Полтава

 2 кімн.

 15/15

 59 м²

ізольована

Двокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Будинок зданий та заселений. Новий євроремонт. Цегляний будинок з утепленням. Гарне планування, кухня 12м2. Підходить під державні програми. Поруч вся необхідна інфраструктура. Торг є
Ціна: 59 000 $  ·  1 000 $ за м²

2 - к. О.Бідного вул. Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 20, Полтава

 2 кімн.

 8/10

 95 м²

ізольована

Квартира після будівельників в цегляній новобудові на Леваді Загальною площею 95 кв, по плану двокімнатна Середній підʼїзд , восьмий поверх. Великий балкон Автономное опалення Гарна інфраструктура, поруч є магазини, аптеки, школи, дітсадок. У власності більше трьох років
Ціна: 99 500 $  ·  1 047 $ за м²

1-к, Панянка вул., 75, Поділ

Подільський, Поділ

Панянка вул., 75, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 42 м²

ізольована

Квартира розташована на 3 поверсі 9 поверхового будинку. Не кутова. Утеплена ззовні. Будинок цегляний. Квартира загальною площею – 41.3 кв.м. Складається з 1 кімнати житловою площею – 14.8. кв.м; - Коридору – 8.8 кв.м; - Кухні – 12.1 кв.м; - Санвузла – 4.5 кв.м. Квартира обладнана застекленим балконом – 1.1 кв.м. Висота приміщення – 2.5 м. Кладова - додаткове місце для зберігання речей. Облаштований двір (місце для парковки, дитячий майданчик,відеонагляд прибудинкової території). Впорядкована територія двору – дерева, клумби, тротуари. Під’їзд охайний, теплий, закритий. Індивідуальне опалення, лічильники на світло, воду, газ.
Ціна: 60 000 $  ·  1 429 $ за м²

2-к, вул. О.Бідного, 3, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 3, Полтава

 2 кімн.

 7/10

 70 м²

ізольована

Двокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Цегляний * Комфортний середній поверх * Євроремонт * Меблі та техніка * Тепловий лічильник на квартиру * Зручний район, вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 65 000 $  ·  929 $ за м²

3-к, вул. Головка, 15, Левада

Подільський, Левада

Володимира Івасюка вул. , 15, Полтава

 3 кімн.

 9/10

 99 м²

ізольована

Простора дворівнева квартира в сучасній новобудові * Будинок зданий * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Розведена проводка, зроблена стартова стяжка та штукатурка * Встановлені лічильники * Поруч вся інфраструктура * Торг
Ціна: 70 000 $  ·  707 $ за м²

1-к, вул.Миру, 30Б, Левада

Подільський, Левада

Миру пр., 30Б, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 46.50 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та активно заселяється * Цегляний з утепленням * Комфортний середній поверх * Площа 47м2 * Тепловий лічильник на квартиру * Підходить під державні програми * Поряд вся інфраструктура
Ціна: 35 000 $  ·  753 $ за м²

Простора 2-кімнатна квартира з ремонтом, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 1, Полтава

 2 кімн.

 8/10

 64 м²

ізольована

Пропонується до продажу двокімнатна квартира в новобудові на Леваді, у цегляному будинку на комфортному середньому поверсі. Загальна площа квартири становить 64 м², планування зручне та функціональне. Встановлений лічильник на тепло, є кондиціонер. Лоджія засклена, що додає комфорту у будь-яку пору року. Меблі залишаються за домовленістю. Будинок розташований на закритій території зі шлагбаумом. Поруч добре розвинена інфраструктура: 3-тя поліклініка, дитяча лікарня, Маркетопт, АТБ та інші необхідні об’єкти для комфортного життя.
Ціна: 65 000 $  ·  1 016 $ за м²

3-к, Поділ

Подільський, Поділ

Миру пр., 18В, Полтава

 3 кімн.

 1/9

 98 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна загальною площею 98 м², кухня 18 м². Квартира знаходиться на першому поверсі 9-поверхового будинку в закритому дворі на Подолі. Автономне опалення. 2 санвузли. 2 балкони.
Ціна: 159 000 $  ·  1 622 $ за м²

Продам квартиру в новобудові. Поділ

Подільський, Поділ

Анатолія Кукоби вул., 27, Полтава

 1 кімн.

 7/7

 44 м²

ізольована

Пропоную придбати квартиру в новому будинку на Подолі * 1 Кімната * Цегла * Зручний поверх * 2 Балкона * Продаж з меблями та технікою * Є відділення в підвалі * Чудове місце розташування * Гарна ціна
Ціна: 59 000 $  ·  1 341 $ за м²

5-к. Головка вул. Левада

Подільський, Левада

Володимира Івасюка вул. , 21, Полтава

 5 кімн.

 9/10

 216 м²

ізольована

Дворівнева квартира р-н Левада, * будинок зданий в експлуатацію, * всі комунікації підключені. * Квартира знаходиться на 9-10 поверсі, * Продаж по переуступу майнових прав
Ціна: 162 000 $  ·  750 $ за м²

3-к, Бідного Олександра вул., 16, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул. , 16, Полтава

 3 кімн.

 1/10

 98 м²

ізольована

3 кімнатна в цегляній новобудові на вул. Олександра Бідного (Левада) з новим ремонтом Загальна площа 98 кв.м., простора кухня-студія 18 кв.м, лоджія - Високий 1-й поверх з тонованими вікнами - Три окремі кімнати - Два санвузла - Автономне опалення - Квартира утеплена мінватою - Тепла підлога - Шумоізоляція - Посилений металопрофіль та 2 шари антикорозійного гіпсокартону - Розводка по квартирі під сигналізацію - Окремо виведений стояк на каналізацію - Нові м/п вікна не від забудовника з тонуванням . - З технікою та меблями (можна і без, ціна буде меншою) - Поряд з будинком школа, лікарня, поліклініка, дитячий садок, магазин, кіоск, ринок, парк, зелена зона, супермаркет, ТРЦ, дитячий майданчик, зупинка транспорту, відділення пошти, відділення банку, банкомат, залізнична станція, аптека, ресторан, кафе - Більше 3-х років у власності, прописаних немає
Ціна: 118 000 $  ·  1 204 $ за м²
Продано

3-к, вул. Небесної Сотні 61, Поділ

Подільський, Поділ

Небесної Сотні вул., 61, Полтава

 3 кімн.

 10/10

 71.50 м²

ізольована

Трикімнатна квартира в новобудові на Подолі * Цегляний будинок * Зручне планування * Євроремонт * Власна котельня на будинок * Продаж з меблями та технікою * Є технічний поверх * Своя кладова на поверсі * Зручний район з розвиненою інфраструктурою * Торг
Ціна: 68 000 $  ·  951 $ за м²
Продано

3-к, Володимира Івасюка вул., 21, Левада

Подільський, Левада

Володимира Івасюка вул. , 21, Полтава

 3 кімн.

 1/10

 105.10 м²

ізольована

Продаж 3 кімнатної квартиру в новобудові по вул Головка 21 1-й поверх Квартира планувалася під бізнес (салон краси) Зроблене перепланування, розведена електрика, сантехніка, тепла підлога Знаходиться в житловому фонді Гарне розташування як для бізнесу так і для проживання
Ціна: 80 000 $  ·  761 $ за м²
Продано
1 2 Всього: 23