Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир у новобудові у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, вул. Балакіна, ст. Ворскла

Київський , Павленки

Балакіна вул., 9, Полтава

 1 кімн.

 2/8

 51.20 м²

ізольована

Продам квартиру * Високи стелі * Засклені лоджії і балкон (вікна пластик), на лоджію виведено опалення. * Опалення автономне, котел останньої моделі, турбований з електронним управлінням. * * * * Продаж з меблями, вбудована кухня-варильна, поверхня і електродуховка.
Ціна: 67 000 $  ·  1 309 $ за м²

1-к. Павленківська пл. ТРЦ "КИЇВ"

Київський , Павленки

Павленківська пл., 3Б, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 45 м²

ізольована

Продам квартиру біля трц Київ. Студія * Індивідуальне опалення. * Косметичний ремонт * Гарний поверх * Чудовий вид з вікна. * Цегляний будинок. * Можна по програмі є оселя.
Ціна: 68 000 $  ·  1 511 $ за м²

1-к, Європейська вул., 183, Очеретянка, є-Відновлення, ваучер

 1 кімн.

 11/11

 43 м²

ізольована

Терміновий продаж 1к. квартири на ЖК Европейський, * Видова * загальна площа 43 м2 , * панорамні вікна, * здана секція, ліфт запущений * площа квартири дозволяє втілити всі свої мрії при плануванні сучасного ремонту , * поруч з будинком все необхідне для комфортного проживання
Ціна: 42 500 $  ·  988 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

Однокомнатная квартира в новостройке.

Київський , Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, корп. 3, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 9/9

 41 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в ЖК "Пелюстковий" без внутрішніх робіт на 9 поверсі. Вікна у двір. Площа 41 м², кухня 10 м². Котел розміщений на технічному поверсі. Виконані оздоблювали роботи: - стяжка (під ламінат), пошпакльовані стіни (під шпалери) Ще йде кладова за 1000 $.
Ціна: 30 300 $  ·  739 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський , Боженка

Параджанова вул., 7, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові 46 м² без внутрішніх робіт. Житлова площа 19 м², кухня 9 м². Сучасний 10-поверховий будинок з офісами та навісним вентильованим фасадом – тепло, сухо та комфортно в будь-яку пору року
Ціна: 25 000 $  ·  543 $ за м²

1-к, ЖК «Пелюстковий», Башкирцевої Марії вул., 20, Браїлки

Київський , Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 5/9

 38 м²

ізольована

1 Кімнатна квартира, площею 38.6 кв м на 5 поверсі. Не кутова, тепла. Здача - 2 квартал 2026 року. Двоконтурний конденсаційний котел у квартирі Вхідні двері броньовані протипожежні з МДФ накладками. Гіпсова шпаклівка під шпалери. Чистова стяжка. Висота стелі - 2,75 м. Панорамний балкон. Радіатори та розводка системи опалення. Лічильники води, газу, електрики. Декоративна решітка для кондиціонера із дренажною системою. До зупинки тролейбусів 12 хвилин.
Ціна: 30 200 $  ·  795 $ за м²

Продам 1к. в цегляній новобудові

 1 кімн.

 4/10

 37 м²

ізольована

Продам квартиру, у новому будинку. * є відновлення, або кредит. * корпус вже зданий в експлуатацію, * індивідуальне опалення, * 4 поверх, вікна виходять у двір. * Стан після забудовника, вже є проект- дизайн для проведення ремонту.
Ціна: 52 000 $  ·  1 405 $ за м²

1-к, ЖК Затишний, Половки вул., 83, Половки

Київський , Половки

Половки вул., 83, Полтава

ЖК Затишний

 1 кімн.

 1/10

 47.87 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира без внутрішніх робіт у новому ЖК "Затишний" (Половки, вул. Половки, м. Полтава). Площа 47.87 м², кухня 10 м², 1/10 поверхового будинку. Клас економ. Запрошуємо на огляд!
Ціна: 15 000 $  ·  313 $ за м²

1-к, вул. Гожулівська, 30, Браїлки

Київський , Браїлки

Гожулівська вул., 30, Полтава

 1 кімн.

 5/9

 50 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Автономне опалення * Цегляний з утепленням * Нові меблі та техніка * Встановлений додатково бойлер * Не кутова
Ціна: 53 000 €  ·  1 060 € за м²

1-к, ЖК Затишний, Половки вул., 83, Половки

Київський , Половки

Половки вул., 83, Полтава

ЖК Затишний

 1 кімн.

 3/10

 80.28 м²

студію

Купуйте квартиру-студію в ЖК "Затишний" без внутрішніх робіт. Площа 80,28 м², кухня 21,98 м². Квартира знаходиться на 3-му поверсі 10-поверхового будинку економ-класу. Розміщення: вул. Половки, м. Полтава. Не втрачайте шансу на комфортне житло у сучасному житловому комплексі! Телефонуйте зараз!
Ціна: 26 000 $  ·  324 $ за м²

Продам 1 к кв., ЖК «Пелюстковий»

Київський , Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 8/9

 41 м²

ізольована

Продам власну 1к квартиру в новому будинку ЖК Пелюстковий по вулиці Марії Башкірцевої Не кутова,тепла. Гарне місце,чудовий забудовник,сучасні майданчики,озеро… Недалеко зупинка,магазини,садки та школи В квартирі виконані чорнові роботи: стяжка,штукатурка,проводка,опалення (одразу можна класти ламінат,клеїти обої та жити!) Майже немає несучих стін що дозволяє перепланування на ваш смак,легко можна зробити 2-кімнати (останнє фото) Знаходиться в 3му корпусі який вже побудовано та готується до здачі! (Можна встигнути недорого переоформити)
Ціна: 32 500 $  ·  793 $ за м²

1-к, Віктора Андрієвського вул., 41, Боженка

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Простора 1 кімнатна квартира в новобудові. Дім вже зданий в експлуатацію. Площею 43,7кв.м. Кухня 15м2. Автономне газове опалення. Встановлений котел Стіни в квартирі вже поштукатирині, розвендена електрика. Установлені якісні вікна. Супермаркет, школа, зупинка за 3хв пішки
Ціна: 30 000 $  ·  682 $ за м²

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський , Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 6/8

 48.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу без оздоблювальних робіт. Центр міста, будинок збудований за стандартами ЄС , закритий затишний двір, дитячий майданчик, підземний гараж, озеленення двору, ліфт, відеоспостереження цілодобове, обслуговування будинку та території, інтернет, індивідуальне опалення та електрика. Квартира студія, не кутова.Всі чорнові роботи виконані, чистові роботи. Вмонтовані, труби, розводка електрики, розетки, інсталяція, душовий трап, витяжка, зроблене перепланування. Вибирай підлогу, шпалери чи кольорову штукатурки, підвісну стелю за своїм смаком в'їджай та живи. Загальна площа квартири 48,30 м², кухня-студія 15,80 м², житлова площа 17 м². Квартира розташована в самому центрі міста Полтава, на вулиці Сінна. Будинок має 8 поверхів, квартира знаходиться на 6 поверсі. Поспішіть стати власником цієї комфортної квартири!
Ціна: 68 000 $  ·  1 408 $ за м²

1-к, вул. Героїв України, 4, Сади-1

Шевченківський , Сади-1

Героїв України вул., 4, Полтава

 1 кімн.

 2/9

 43.90 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові з підсобним приміщенням * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленнями * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Комфортний 2 поверх * Підсобне приміщення 8.6м2 на першому поверсі * Закледена тепла підлога * Стіни відштукатурені * Вигідне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 45 000 $  ·  1 025 $ за м²

1-к, вул. Нікітченка, 3, Сади-2

Шевченківський , Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах-2 * Зданий будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Кухня 10м2 * Цегляний з утепленням * Чистова штукатурка, стяжка * Лічильники * Велика прибудинкова територія з стоянкою для авто * Вікна дивляться на ліс * Поряд зупинка * Розвинена інфраструктура
Ціна: 38 000 $  ·  950 $ за м²

1-к, Бідного Олександра вул., 5, Левада

Подільський , Левада

Бідного Олександра вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру з євроремонтом у новобудові 41 кв.м². Кухня 12 м². Комфортний клас. Будинок 10 поверхів, квартира на 7-му поверсі. Техніка та меблі залишаються. У власності більше 3-х років. Торг є.
Ціна: 57 500 $  ·  1 402 $ за м²

1-к, ЖК «Пелюстковий», Башкирцевої Марії вул., 20, Браїлки

Київський , Браїлки

Башкирцевої Марії вул. , 20, Полтава

ЖК «Пелюстковий»

 1 кімн.

 4/9

 44.50 м²

ізольована

Пропоную квартиру в новобудові зданій в експлуатацію, 1 кімната в житловому комплексі "Пелюстковий", 44,50 м², без внутрішніх робіт. Розташована квартира на вулиці Башкирцевої Марії (колишня Браїлки), місто Полтава. Поверх 4 з 9, кухня 8 м², комфорт-клас. Не втрачайте можливість стати власником цієї затишної квартири в самому серці міста! Звертайтеся!
Ціна: 35 500 $  ·  798 $ за м²

1-к, Європейська вул., 183, Мотель

 1 кімн.

 9/11

 42.20 м²

ізольована

Продаж просторої однокімнатної квартири в сучасному ЖК «Європейський». Будинок зданий. Цегляний з утепленням Автономне опалення Кухня 14м2 Вікна виходять у двір
Ціна: 38 000 $  ·  900 $ за м²
Продано

1-к, Панянка вул., 75А, Поділ

Подільський , Поділ

Панянка вул., 75А, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири в Новобудові. Поділ, Поруч магазини, супермаркет, зупинка, пляж річки Ворскла. В будинку відділення Нової Пошти. Будинок цегляний. Квартира в середині будинку, дуже тепла. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел. Площа 44 кв.м, кухня 12. З вікон краєвид на Ворсклу. Квартира укомплектована меблями та технікою. Все працює, можна зразу поселятися або здавати в оренду.
Ціна: 55 000 $  ·  1 250 $ за м²
1 2 3 4 5 Всього: 84